ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب In a Word

دانلود کتاب در یک کلمه

In a Word

مشخصات کتاب

In a Word

دسته بندی: زبانشناسی
ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
 
ناشر: ePals Publishing 
سال نشر: 2003,2011 
تعداد صفحات: 0 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 13 مگابایت 

قیمت کتاب (تومان) : 36,000کلمات کلیدی مربوط به کتاب در یک کلمه: زبان‌ها و زبان‌شناسی، زبان‌شناسی، زبان‌شناسی علوم محبوبثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 24


در صورت تبدیل فایل کتاب In a Word به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب در یک کلمه نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب در یک کلمهمجموعه ای از صدها داستان و تاریخچه کلمه ای که در طی 15 سال گذشته در مجله CALLIOPE ظاهر شده است. هر کلمه یا عبارتی که ما امروز استفاده می کنیم یک آغاز داشت - و یک داستان پشت آن. در واقع، بسیاری از واژه های رایج به دوران باستان باز می گردد. برخی از کلمات همان معنی را از روز اول حفظ می کنند. با این حال، کلمات دیگر، در زمان سفر می‌کنند و تکامل می‌یابند - ویژگی‌های جدید، معانی جدید، و داستان‌های جذاب مردم، مکان‌ها و زمان‌های بسیار دور را به خود می‌گیرند. In a Word حاوی بیش از 500 اصل کلمه است که به سبک شوخ و داستان کوتاه نوشته شده است. بسیاری از کلمات با \"حقایق سرگرم کننده\" همراه هستند که جزئیات تاریخچه و کاربرد یک کلمه را ارائه می دهند. تصاویر طنز هنرمند تام لوپس بسیاری از ارتباطات بصری کلمات را به نمایش می گذارد.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

A compilation of hundreds of word stories and histories that have appeared in CALLIOPE magazine during the last 15 years. Each word or phrase that we use today had a beginning - and a story behind it. In fact, many current words date back to ancient times. Some words keep the same meaning from Day One. Other words, however, travel through time and evolve - taking on new characteristics, new meanings, and fascinating tales of people, places, and times long ago. In a Word contains more than 500 word origins written in a witty, short-story style. Many of the words are accompanied by "fun facts," which provide details to a word's history and usage. Humorous illustrations by artist Tom Lopes showcase many of the words' visual connections.

نظرات کاربران