ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Who We Lost: A Portable COVID Memorial

دانلود کتاب چه کسی را از دست دادیم: یادبود کووید قابل حمل

Who We Lost: A Portable COVID Memorial

مشخصات کتاب

Who We Lost: A Portable COVID Memorial

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 1953368530, 9781953368539 
ناشر: Belt Publishing 
سال نشر: 2023 
تعداد صفحات: 207 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 6 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 35,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 5


در صورت تبدیل فایل کتاب Who We Lost: A Portable COVID Memorial به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب چه کسی را از دست دادیم: یادبود کووید قابل حمل نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب چه کسی را از دست دادیم: یادبود کووید قابل حملچه کسی را از دست دادیم اولین کتابی است که به طور مستقیم غم و اندوه آزادگان سوگوار کووید را تصدیق می کند، تأکید می کند که باید به آن پرداخته شود، و فعالیتی هدفمند ارائه می دهد که به عزاداران احترام می گذارد. و همچنین سوگواران

در سال 2020، مارتا گرینوالد از عزاداران دعوت کرد تا خاطرات عزیزان از دست رفته بر اثر کووید را در وب سایت Who We Lost بنویسند. این سایت از آن زمان تا کنون رشد کرده است، زیرا افراد داغدار همچنان به نوشتن و انتشار داستان‌ها ادامه می‌دهند، و بخش جعبه ابزار نویسندگان وب‌سایت، راهنمایی‌ها و راهنمایی‌هایی را برای هرکسی که مایل است در داستان خود درباره کسانی که از دست داده‌اند در این یادبود عمومی مردمی مشارکت دهد، ارائه می‌دهد.

کتاب حاصل، چه کسی را از دست دادیم: یادبود قابل حمل کووید، شامل ده‌ها مقاله و یک مقاله است. راهنمای نوشتن برای کسانی که مایلند داستان خود را در مورد یکی از عزیزانی که بر اثر کووید فوت کرده است اضافه کنند. این یک ادای احترام، یک مداحی، یک کتاب راهنما، و یک یادبود جمعی است.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Who We Lost is the first book that directly acknowledges the free-floating grief of the COVID-bereaved, affirms that it must be addressed, and offers a purposeful activity that respects mourners as well as the mourned. 

In 2020, Martha Greenwald invited mourners to write memories of loved ones lost to COVID on the Who We Lost website. The site has been growing ever since, as the bereaved continue to write and publish stories, and the writers’ toolbox section of the website offers guidance and prompts for anyone wishing to contribute their story about who they lost to this grassroots public memorial. 

The resultant book, Who We Lost: A Portable COVID Memorial, contains dozens of essays and a writing guide for those wishing to add their own story about a loved one who died from COVID. It is a community-generated tribute, a eulogy, a handbook, and a collective memorial. 

نظرات کاربران