ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب The Soul & The Sea: Essential Healing for Everyday Life

دانلود کتاب روح و دریا: شفای ضروری برای زندگی روزمره

The Soul & The Sea: Essential Healing for Everyday Life

مشخصات کتاب

The Soul & The Sea: Essential Healing for Everyday Life

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 1803411279, 9781803411279 
ناشر: O Books 
سال نشر: 2023 
تعداد صفحات: 240 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 1 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 36,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 6


در صورت تبدیل فایل کتاب The Soul & The Sea: Essential Healing for Everyday Life به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب روح و دریا: شفای ضروری برای زندگی روزمره نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب روح و دریا: شفای ضروری برای زندگی روزمره« تعداد کمی از داستان‌نویسان می‌توانند درک غنی بنیگ ماگر از روان و روح را با هم ادغام کنند. این کتاب شما را به سفری می برد که شما را برای همیشه غنی خواهد کرد. من آن را دوست داشتم. دونا ادن، نویسنده همکار، انرژی های عشق

در روح و دریا< span>، Benig Mauger روانشناسی عمق را با معنویت در هم می آمیزد تا مدل جدیدی از شفا ارائه دهد. ماوگر با الهام از دریا و خشکی اطراف خانه اش، از تجربیات زندگی خود به عنوان یک درمانگر و معلم معنوی یونگی استفاده می کند تا نشان دهد چگونه ارتباط با طبیعت و دنیای معنوی می تواند زخم های عاطفی را التیام بخشد. در زمان بیداری معنوی، شفای عاطفی باید فراتر از روانشناسی حرکت کند تا موثر باشد. روح و دریا به عنوان یک راهنما و خالق یک پورتال جدید برای شفا، مانند یک داستان می‌خواند زیرا سفر به شفا از طریق طبیعت و روح را در حین خدمت ترسیم می‌کند. به عنوان ابزاری برای شفای عاطفی و رشد روح، به ما نشان می دهد که چگونه با شفا دهنده درونی خود ارتباط برقرار کنیم.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

'Few story tellers can integrate Benig Mauger's rich understanding of psyche and spirit. This book will take you on a journey that will enrich you forever. I loved it.' Donna Eden, co-author, The Energies of Love

In The Soul & the Sea, Benig Mauger interweaves depth psychology with spirituality to present a new model of healing. Inspired by the sea and land around her home, Mauger draws from her own life experiences as a Jungian therapist and spiritual teacher to illustrate how connection to nature and the spiritual world can heal emotional wounds. In a time of spiritual awakening, emotional healing must move beyond psychology to be effective. As both a guide and a creator of a new portal for healing, The Soul & the Sea reads like a story as it charts the journey to healing through nature and spirit while serving as a tool for emotional healing and soul growth, showing us how to connect to our inner healer.

نظرات کاربران