ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب The Origin, History Purport of Freemasonry

دانلود کتاب منشاء، تاریخچه مفاد فراماسونری

The Origin, History Purport of Freemasonry

مشخصات کتاب

The Origin, History Purport of Freemasonry

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9783849630188 
ناشر: Jazzybee Verlag 
سال نشر: 2013 
تعداد صفحات:  
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 530 Kb 

قیمت کتاب (تومان) : 44,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 7


در صورت تبدیل فایل کتاب The Origin, History Purport of Freemasonry به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب منشاء، تاریخچه مفاد فراماسونری نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب منشاء، تاریخچه مفاد فراماسونری

هدف این اثر این است که تار و پود پیچیده‌ای را که رمز و راز (فراماسونری) در آن درگیر است، از طریق ردیابی نظم به منبع آن، و با نشان دادن ارتباط و تشبیه صمیمی آن با نهادهای قدیمی‌تر، آشکار کند. شکی نیست که از آن نشأت گرفته و ادامه آداب و مراسمی است که در آن مؤسسات انجام می شود. این که نویسنده، به عنوان یک فراماسون، بسیار لیبرال است، می‌توان از روی نکوهش سوگندهایی که بر اعضا تحمیل شده است، قضاوت کرد. او ترک کامل سوگندها را در حال حاضر لازم می داند. او می گوید که اسرار، که این مؤسسه از آنها نشأت گرفته است، آفریده شده است، و رسم روزگاری که برپا شده است، فجیع ترین سوگندها را تأیید می کند. به نظر ما، استدلالی که به کار می رود، این است که این سوگندها دیگر ضروری نیستند، در برابر وجود خود ماسونری مؤثر است.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

The intention of this work is to endeavor to unravel the intricate web in which the mystery (of freemasonry) is involved, by tracing the order back to its source, and, by showing its intimate connection and similitude to institutions more ancient, put it beyond a doubt, that it sprang from and is a continuation of the rites and ceremonies observed in those establishments. That the writer, as a freemason, is extremely liberal, may be judged from his own reprobation of the oaths imposed upon members. He considers a total abandonment of the oaths, at the present day, requisite. He says that the mysteries, from which the institution was derived, created, and that the custom of the times when it was established, sanctioned the most horrible oaths. The argument used, that these oaths are no longer necessary, is, we think, effectual against the existence of Masonry itself.

نظرات کاربران