ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب The Lord's Prayer: The Meaning and Power of the Prayer Jesus Taught

دانلود کتاب دعای خداوند: معنی و قدرت دعایی که عیسی تعلیم داد

The Lord's Prayer: The Meaning and Power of the Prayer Jesus Taught

مشخصات کتاب

The Lord's Prayer: The Meaning and Power of the Prayer Jesus Taught

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9781791021269, 9781791021306 
ناشر: Abingdon Press 
سال نشر: 2021 
تعداد صفحات:  
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 2 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 42,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 8


در صورت تبدیل فایل کتاب The Lord's Prayer: The Meaning and Power of the Prayer Jesus Taught به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب دعای خداوند: معنی و قدرت دعایی که عیسی تعلیم داد نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب دعای خداوند: معنی و قدرت دعایی که عیسی تعلیم داد

قدرت و اهمیت دعایی که عیسی آموزش داد.
اکثر مسیحیان دعای خداوند را از صمیم قلب می دانند. ما آن را اغلب، در زمان‌های مختلف و در موقعیت‌های مختلف می‌خوانیم. ما آن را به عنوان دعایی که عیسی به شاگردانش آموخت به یاد می آوریم. اما آیا واقعاً معنی و قدرت کلمات آن را درک می کنیم و قدر آن را می دانیم، آنچه را که هر بار که آن را دعا می کنیم از خدا می خواهیم؟
وقتی شاگردان از عیسی پرسیدند که چگونه دعا کنند، عیسی این دعا را به آنها داد. او احتمالاً آن را اغلب، نه فقط یک بار، به پیروانش آموخت. او هرگز قصد نداشت که دعای خداوند یک قطعه موزه باشد، قاب شود و بر روی مانتو یا ویترین قرار گیرد. این عیسی بود که از طریق شاگردانش به قوم خدا آموزش داد که چگونه دعا کنند.
در دعای خداوند: معنی و قدرت دعایی که عیسی آموزش داد، کشیش و نویسنده پرفروش آدام همیلتون ما را راهنمایی می کند که واقعاً دعای خداوند را بدانید - و واقعاً دعا کنید. او هر یک از خطوط غنی آن و معنای آنها را در کتاب مقدس بررسی می کند و آنچه را که از خدا می خواهیم و آنچه از خود می خواهیم از طریق کلمات آن روشن می کند. و او به ما می آموزد که چگونه از آن به عنوان الگویی برای زندگی دعای خود استفاده کنیم.
جزئیات اضافی برای یک مطالعه شش هفته ای شامل یک DVD با آدام همیلتون و راهنمای جامع رهبر است.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

The power and significance of the prayer Jesus taught.
Most Christians know the Lord's Prayer by heart. We pray it often, at different times and in different settings. We remember it as the prayer that Jesus taught his disciples. But do we really understand and appreciate the meaning and power of its words, what we ask of God each time we pray it?
When the disciples asked Jesus how to pray, Jesus gave them this prayer. He likely taught it to his followers often, not just one time. He never intended the Lord's Prayer to be a museum piece, framed and placed on a mantel or in a display case. It was Jesus teaching God's people, through his disciples, how to pray.
In The Lord's Prayer: The Meaning and Power of the Prayer Jesus Taught, pastor and bestselling author Adam Hamilton guides us to really know—and really pray—the Lord's Prayer. He explores each of its rich lines and their meaning in the Bible, illuminating what we ask of God and what we ask of ourselves through its words. And he teaches us how to use it as a pattern for our own prayer life.
Additional components for a six-week study include a DVD featuring Adam Hamilton and a comprehensive Leader Guide.

نظرات کاربران