ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب The Dawn Prayer (Or How to Survive in a Secret Syrian Terrorist Prison)

مشخصات کتاب

The Dawn Prayer (Or How to Survive in a Secret Syrian Terrorist Prison)

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9781946885210 
ناشر: BenBella Books, Inc. 
سال نشر: 2021 
تعداد صفحات:  
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 1 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 58,000

کتاب مورد نظر موجود نمی باشدثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 9


در صورت تبدیل فایل کتاب The Dawn Prayer (Or How to Survive in a Secret Syrian Terrorist Prison) به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب

ژنرال محمد پرسید: نام تو چیست؟ گفتم \"متیو\". مدتی پیش از گفتن مت صرف نظر کرده بودم، زیرا در عربی به معنای \"مرده\" است. در شب سال نو در سال 2012، متیو شریر از سوریه به خانه بازگشت، جایی که در حال عکاسی از نبردهای شدید جنگ داخلی این کشور بود. تنها 45 دقیقه دورتر از امنیت مرز ترکیه، او توسط جبهه النصره اسیر شد - سازمانی که جهان آن را شاخه سوریه القاعده می‌شناسد. در طول هفت ماه آینده، او شکنجه و نزدیک به گرسنگی را در شش زندان تروریستی وحشیانه تحمل کرد. او فقط برای زنده ماندن با یک مبارزه روزانه روبرو می شد. و در نهایت، او فرار خواهد کرد. شریر در این خاطرات گیرا، خام و به‌طور شگفت‌انگیز خنده‌دار، تجربه وحشتناک و غالباً سورئال بودن یک مرد یهودی خردمند و خردمند را که در اسارت خشن‌ترین افراط‌گرایان اسلامی جهان است، شرح می‌دهد. شریر که توانست میراث خود را مخفی نگه دارد، از طنز برای ایجاد روابط با اسیرکنندگانش استفاده کرد - و در طول ماه های طولانی اسارت خود را سالم نگه داشت. دعای سحر (یا چگونه در یک زندان مخفی تروریستی سوریه زنده بمانیم): خاطرات داستانی از میهن پرستی و تیرگی غیرقابل تصور است که با نور به تصویر کشیده شده است. . . ناامیدی و دوستی، فداکاری و خیانت، در مجموعه ای از ساختمان های بمباران شده و اتحادهای در حال تغییر. این داستان اولین غربی است که از القاعده فرار کرد - نه یک سرباز جنگ زده، بلکه یک نیویورکی معمولی که فهمید چگونه نقشه فرار خود را از صحنه ای در پارک ژوراسیک به حرکت درآورد. داستان متیو شریر فراموش نشدنی است، از بازی‌های رقابتی شدید زندانیان و مسابقات والیبال (با استفاده از توپی ساخته شده از پوست پرتقال خرد شده و بند کفش) گرفته تا شیوع واقعاً ناخن‌جوش او. نمی خواهم از دست بدهم


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

نظرات کاربران