ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب The Coach’s Way: The Art and Practice of Powerful Coaching in Any Field

دانلود کتاب 

The Coach’s Way: The Art and Practice of Powerful Coaching in Any Field

مشخصات کتاب

The Coach’s Way: The Art and Practice of Powerful Coaching in Any Field

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9781608688654, 9781608688647 
ناشر: New World Library 
سال نشر: 2023 
تعداد صفحات: 226 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 1 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 32,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 4


در صورت تبدیل فایل کتاب The Coach’s Way: The Art and Practice of Powerful Coaching in Any Field به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب  نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب 

راهنمای نهایی برای مربیان حرفه ای و خود مربیان در این اولین کتاب در نوع خود، یک مربی استاد محترم دقیقاً توضیح می دهد که چگونه مربیان می توانند جلسات پرمعنا را برگزار کنند - و چگونه مشتریان می توانند از مربیگری که دریافت می کنند بهترین بهره را ببرند. اریک مایزل سیزده هفته درس کوتاه روزانه را ارائه می‌کند که در آن‌ها نکات اصلی مربیگری را یاد می‌گیرید - چه زمانی بگویید، چگونه سؤال بپرسید، و مهم‌تر اینکه چگونه روح مربیگری را آشکار کنید. Maisel شما را راهنمایی می کند: • خودتان را درک کنید تا بتوانید دیگران را بهتر درک کنید. • با آگاهی عمیق از اهداف و مأموریت خود و مشتریانتان، برای مربیگری آماده شوید. • سوالات با کیفیت بپرسید، حالت تدافعی را مدیریت کنید و با پیشرفت محدود دست و پنجه نرم کنید. • تشویق و تشویق برای دستیابی به اقدام و نتایج. بسیار کاربردی، هر یک از درس های Maisel با تمرینات و یک ژورنال سریع به پایان می رسد. نتیجه یک راهنمای آسان برای استفاده و آزمایش شده برای مربیان و مربیان فعلی در آموزش (و همچنین مدیران، مربیان و معلمان) و یک منبع ارزشمند برای هر کسی است که با یک مربی کار می کند یا به کار با یک مربی فکر می کند.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

THE ULTIMATE GUIDE FOR PROFESSIONAL COACHES AND SELF-COACHES In this first-of-its-kind book, a revered master coach explains exactly how coaches can conduct meaning-filled sessions — and how clients can best benefit from the coaching they receive. Eric Maisel presents thirteen weeks of short daily lessons where you’ll learn the nuts and bolts of coaching — what to say when, how to ask questions, and crucially, how to manifest the spirit of coaching. Maisel guides you to: • understand yourself so that you can better understand others. • prep for coaching with a deep awareness of your and your clients’ goals and mission. • ask quality questions, handle defensiveness, and grapple with limited progress. • cheer and encourage to get action and results. Supremely practical, each of Maisel’s lessons ends with exercises and a journal prompt. The result is an easy-to-use, field-tested guide for current coaches and coaches in training (as well as managers, mentors, and teachers) and an invaluable resource for anyone working with a coach or thinking about working with one.

نظرات کاربران