ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Television Dramas and the Global Village: Storytelling through Race and Gender

دانلود کتاب درام های تلویزیونی و دهکده جهانی: داستان سرایی از طریق نژاد و جنسیت

Television Dramas and the Global Village: Storytelling through Race and Gender

مشخصات کتاب

Television Dramas and the Global Village: Storytelling through Race and Gender

ویرایش:  
نویسندگان: ,   
سری:  
ISBN (شابک) : 1793613540, 9781793613547 
ناشر: Lexington Books 
سال نشر: 2023 
تعداد صفحات: 330 
زبان: English 
فرمت فایل : AZW3 (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 590 Kb 

قیمت کتاب (تومان) : 39,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 2


در صورت تبدیل فایل کتاب Television Dramas and the Global Village: Storytelling through Race and Gender به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب درام های تلویزیونی و دهکده جهانی: داستان سرایی از طریق نژاد و جنسیت نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب درام های تلویزیونی و دهکده جهانی: داستان سرایی از طریق نژاد و جنسیت

این کتاب نقش سریال‌های نمایشی تلویزیونی را در مقیاس جهانی مورد بحث قرار می‌دهد و این درام‌ها را در سراسر آمریکا، اروپا، آسیا، استرالیا و آفریقا تحلیل می‌کند. مشارکت‌کنندگان نقش درام‌های تلویزیونی را به‌عنوان محصولات فرهنگی با ارزش اقتصادی و با به تصویر کشیدن نقش‌های جنسیتی، جنسیت، نژاد، ارزش‌های فرهنگی، نظام‌های سیاسی و اعتقادات مذهبی در نظر می‌گیرند، زیرا این برنامه‌ها چگونه به ما اجازه می‌دهند که تمایل ذاتی خود را برای به اشتراک گذاشتن روایت‌های انسانی به اشتراک بگذاریم. به گونه ای که ما را به هم پیوند می دهد و مخاطبان را تشویق می کند که به عنوان یک جامعه در مقیاس جهانی دوام بیاورند. مشارکت‌کنندگان همچنین به بررسی نقش درام‌های تلویزیونی به‌عنوان رسانه‌ای می‌پردازند که خیال‌پردازی‌ها و گریز را در بر می‌گیرد و واقعیت را به حساب می‌آورد، زیرا به مخاطبان اجازه می‌دهد احساسات شادی، غم، ترس و خشم را در هر دو سناریو واقعی و خارق‌العاده تجربه کنند.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

This book discusses the role of television drama series on a global scale, analyzing these dramas across the Americas, Europe, Asia, Australia, and Africa. Contributors consider the role of television dramas as economically valuable cultural products and with their depictions of gender roles, sexualities, race, cultural values, political systems, and religious beliefs as they analyze how these programs allow us to indulge our innate desire to share human narratives in a way that binds us together and encourages audiences to persevere as a community on a global scale. Contributors also go on to explore the role of television dramas as a medium that indulges fantasies and escapism and reckons with reality as it allows audiences to experience emotions of happiness, sorrow, fear, and outrage in both realistic and fantastical scenarios.

نظرات کاربران