ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Storytelling in Sixteenth-Century France: Negotiating Shifting Forms

دانلود کتاب 

Storytelling in Sixteenth-Century France: Negotiating Shifting Forms

مشخصات کتاب

Storytelling in Sixteenth-Century France: Negotiating Shifting Forms

ویرایش:  
 
سری:  
ISBN (شابک) : 9781644532393 
ناشر: University of Delaware Press 
سال نشر: 2022 
تعداد صفحات: 290
[284] 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 16 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 34,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 7


در صورت تبدیل فایل کتاب Storytelling in Sixteenth-Century France: Negotiating Shifting Forms به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب  نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب داستان سرایی در فرانسه قرن شانزدهم یک بررسی ابتکاری و بین رشته ای از تشابهات بین دوران اولیه مدرن و دنیایی است که امروز در آن زندگی می کنیم. از خوانندگان دعوت می شود تا به گذشته نگاه کنند تا ببینند چگونه در آن زمان، مانند اکنون، مردم برای ادغام و انطباق با تغییرات سریع اجتماعی، برای تقویت یا بازسازی جامعه، فروش ایده های جدید و بازسازی گذشته به داستان سرایی روی آوردند. این مجموعه شیوه‌های مختلف داستان‌سرایی را در فرانسه قرن شانزدهم بررسی می‌کند و به جای تلاش برای تعریف انواع محدود از مقوله‌های روایی، بر تکنیک‌ها و مضامین مشترک تأکید می‌کند. از طریق مطالعات داستان سرایی در ملیله‌ها، سنگ، و موسیقی و همچنین ژانرهای متمایز از نوشته‌های تاریخی، حرفه‌ای و ادبی (که هم خوانندگان باهوش و هم معمولی‌تر را مورد خطاب قرار می‌دهند)، مشارکت‌کنندگان در این مجموعه جامعه‌ای در حال گذار را تداعی می‌کنند که در آن تکنیک‌ها و مواد سنتی برای بیان واقعیت های جدید دستکاری شدند.

توسط انتشارات دانشگاه دلاور منتشر شده است. توسط انتشارات دانشگاه راتگرز در سراسر جهان توزیع شده است.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Storytelling in Sixteenth-Century France is an innovative, interdisciplinary examination of parallels between the early modern era and the world in which we live today. Readers are invited to look to the past to see how then, as now, people turned to storytelling to integrate and adapt to rapid social change, to reinforce or restructure community, to sell new ideas, and to refashion the past. This collection explores different modalities of storytelling in sixteenth-century France and emphasizes shared techniques and themes rather than attempting to define narrow kinds of narrative categories. Through studies of storytelling in tapestries, stone, and music as well as distinct genres of historical, professional, and literary writing (addressing both erudite and more common readers), the contributors to this collection evoke a society in transition, wherein traditional techniques and materials were manipulated to express new realities.

Published by the University of Delaware Press. Distributed worldwide by Rutgers University Press.

نظرات کاربران