ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Review of Developments in Transport in Asia and the Pacific 2005

دانلود کتاب بررسی تحولات حمل و نقل در آسیا و اقیانوسیه 2005

Review of Developments in Transport in Asia and the Pacific 2005

مشخصات کتاب

Review of Developments in Transport in Asia and the Pacific 2005

دسته بندی: تربیت بدنی
ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9211204615, 9781429479776 
ناشر:  
سال نشر: 2007 
تعداد صفحات: 184 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 1 مگابایت 

قیمت کتاب (تومان) : 31,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 10


در صورت تبدیل فایل کتاب Review of Developments in Transport in Asia and the Pacific 2005 به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب بررسی تحولات حمل و نقل در آسیا و اقیانوسیه 2005 نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب بررسی تحولات حمل و نقل در آسیا و اقیانوسیه 2005

مرور، یک نشریه دوسالانه، در سه بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول محیطی را که در آن بخش حمل و نقل در حال توسعه است و چالش های اصلی که این محیط برای دولت ها، صنعت حمل و نقل و جامعه به طور کلی ایجاد می کند، توصیف می کند. بخش دوم بر ردیابی توسعه قابل توجه جاده ها، راه آهن، کشتیرانی، بنادر، راه های آبی داخلی و صنایع حمل و نقل هوایی و زیرساخت ها در منطقه تمرکز دارد. علاوه بر این، با در نظر گرفتن تغییر مکانیسم های تحویل در تمام بخش های حمل و نقل باز می شود و با بحث در مورد مسائل حمل و نقل شهری بسته می شود. بخش سوم به بررسی روند جهانی شدن، موافقت نامه های تجاری مرتبط با حمل و نقل، منطقه گرایی، تجمیع تسهیلات حمل و نقل تولید، و همچنین سیستم های حمل و نقل چندوجهی می پردازد.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

The Review, a biennial publication, is structured into three main parts. Part I describes the environment within which the transport sector is developing and the principal challenges that this environment poses to governments, the transport industry and society at large. Part II focuses on tracing the significant development of roads, railways, shipping, ports, inland waterways and air transport industries and infrastructure in the region. In addition, it opens by considering the changing delivery mechanisms across all transport sectors and closes by discussing urban transport issues. Part III examines the process of globalization, trade agreements related to transport, regionalism, collocation of production transport facilities, as well as intermodal transport systems.

نظرات کاربران