ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Morning Leaves: Reflections on Loss, Grief, and Connection

دانلود کتاب 

Morning Leaves: Reflections on Loss, Grief, and Connection

مشخصات کتاب

Morning Leaves: Reflections on Loss, Grief, and Connection

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9781685558819, 168555881X 
ناشر: The Collective Book Studio 
سال نشر: 2023 
تعداد صفحات: 104 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 88 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 40,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 1


در صورت تبدیل فایل کتاب Morning Leaves: Reflections on Loss, Grief, and Connection به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب  نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب 

غرق در هنر زیبا و شعری است که باعث تفکر می شود، برگ های صبح کتاب هدیه یا خرید شخصی مناسب برای کسانی است که در غم از دست دادن یکی از عزیزان غمگین هستند. در پی مرگ نابهنگام خواهر کوچکتر نویسنده و منزوی شدن در اثر بیماری همه گیر، ریکرز کتابی از اشعار آسیب پذیر، خاطره انگیز و در نهایت امیدوارکننده، برگ های صبح را تولید کرد. او داستان خود را معرفی می کند و توضیح می دهد که چگونه مشاوره، روند هنری و طبیعت به او در روند درمان کمک کردند. اشعار او، همراه با نقاشی‌های گیاه‌شناسی خیره‌کننده واقع‌گرایانه کلی لیهی رادینگ، به‌طور استعاری طیفی از احساسات را توصیف می‌کنند که او هنگام سوگواری از آن عبور می‌کند. ریکرز از این فرصت استفاده می کند تا به آنچه که هست و مهمتر از آن اینکه چه کسی می خواهد باشد توجه کند و فضایی را برای خواننده باقی می گذارد تا همین کار را انجام دهد. نوشته‌های او روح‌انگیز، باز و در دسترس است و آثار هنری نفیس است. در نهایت، از خوانندگان دعوت می شود تا در مورد غم و اندوه و فقدانی که در زندگی خود تجربه کرده اند، فکر کنند.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Steeped in beautiful art and verse that invites reflection, Morning Leaves is the perfect gift book or self-purchase for those grieving the loss of a loved one. In the wake of the untimely death of the author's younger sister and isolated by the pandemic, Rikkers produced Morning Leaves, a book of vulnerable, evocative, and ultimately hopeful poems. She introduces her story and explains how counseling, the artistic process, and nature helped her through the healing process. Her poems, paired with Kelly Leahy Radding's stunningly realistic botanical paintings, metaphorically describe the range of emotions she passes through while grieving. Rikkers seizes the opportunity to be attentive to who she is and, more importantly, who she wants to be, leaving space for the reader to do the same. Her writing is soulful, open, and accessible and the artwork is exquisite. Ultimately, readers are invited to reflect on themselves as they address the grief and loss they have experienced in their own lives.

نظرات کاربران