ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Lost Cities of the Ancient World

دانلود کتاب شهرهای گمشده دنیای باستان

Lost Cities of the Ancient World

مشخصات کتاب

Lost Cities of the Ancient World

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9780500025659, 9780500778692 
ناشر:  
سال نشر: 2023 
تعداد صفحات:  
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 118 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 48,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 1


در صورت تبدیل فایل کتاب Lost Cities of the Ancient World به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب شهرهای گمشده دنیای باستان نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب شهرهای گمشده دنیای باستان

یک تور جذاب از شهرهایی که در تاریخ گم شده اند - از دوره نوسنگی تا اواخر امپراتوری روم - که چشم اندازی تازه از ریشه های زندگی شهری ارائه می دهد.\r\nویرانه‌های آتن باستان، اقصر و رم سنگ بنای آشنای تاریخ جهان هستند که مسافرانی از سراسر جهان از آن بازدید می‌کنند. اما در مورد شهرهایی که از نقشه خارج شده اند چه می توان گفت؟ که در زیر آب غوطه ور شده اند یا توسط شن های زمان بلعیده شده اند؟ آنها کجا هستند و از گذشته ما چه می توانند به ما بگویند؟\r\nدر این مجموعه از شهرهای فراموش شده، فیلیپ ماتیزاک آزمایش ها، مصیبت ها و پیروزی هایی را که این شهرها با آن ها روبرو شده اند را بررسی می کند و نشان می دهد که چگونه مردم از زمانی که برای اولین بار در دوازده هزار سال پیش ساکن شده ایم، تلاش مشترک برای زندگی مشترک را آغاز کرده اند. شهرهای گمشده دنیای باستان که با آثار مهم، ویرانه‌ها و نقشه‌ها به تصویر کشیده شده است، مکان‌ها و سکونتگاه‌ها را در سراسر اروپا، خاورمیانه و فراتر از آن زمان زنده می‌کند... M.F.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

A fascinating tour of cities that have been lost to history—from the Neolithic period to the late Roman Empire—that offers a fresh perspective on the roots of urban life. The ruins of ancient Athens, Luxor, and Rome are familiar cornerstones of world history, visited by travelers from across the globe. But what about the cities that have dropped off the map? That have been submerged under water, or swallowed up by the sands of time? Where are they, and what can they tell us about our past? In this compendium of forgotten cities, Philip Matyszak exploresthe trials, tribulations, and triumphs these cities faced, revealing how people have embarked on the shared endeavor of living together since we first settled down twelve thousand years ago. Illustrated throughout with important artifacts, ruins, and maps, Lost Cities of the Ancient World brings to life the sites and settlements across Europe, the Middle East, and beyond that time...M.F

نظرات کاربران