ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Life Explores The Roaring 20's

دانلود کتاب زندگی در دهه 20 خروشان کاوش می کند

Life Explores The Roaring 20's

مشخصات کتاب

Life Explores The Roaring 20's

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری: Life Bookazines 
ISBN (شابک) : 1547850655, 9781547850655 
ناشر: Life; 
سال نشر: 2020 
تعداد صفحات: [102] 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 116 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 30,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 8


در صورت تبدیل فایل کتاب Life Explores The Roaring 20's به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب زندگی در دهه 20 خروشان کاوش می کند نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب زندگی در دهه 20 خروشان کاوش می کند

دهه 20 خروشان دهه‌ای بود که شبیه به هیچ‌یک از این دهه‌ها نبود، که توسط غرفه‌بازان، بزرگان ورزش و ستاره‌های هالیوود، اوباش‌ها و نسل ادبی، وال استریت و ریتم‌های ترکیبی جاز تعریف شد. اکنون، ویراستاران لایف زمان را به عقب برمی‌گردانند تا شور و نشاطی را که آن دوران را تعریف می‌کرد، کشف کنند، از مردان و زنان جوانی که سخنرانان را روشن می‌کردند تا جسورانی که بر روی بال‌های هواپیما می‌رقصیدند و ثروتمندانی بزرگ که به شیوه‌ای متظاهر به جهان سفر می‌کردند. به داخل آزمایش عجیب ممنوعیت و جنایتکار زیرزمینی که آن را تقویت کرد بروید و صدای غرش جمعیت را بشنوید که بیب روث، جک دمپسی و دیگر قهرمانان ورزشی را تشویق می کنند. این نسخه ویژه با عکس‌های کمیاب و متن پر از واقعیت، شما را به دهه‌ای برمی‌گرداند که عصر مدرن را آغاز کرد. لطفاً توجه داشته باشید که این محصول یک نسخه مجاز است که توسط Meredith Corporation منتشر شده و توسط آمازون فروخته می شود. این نسخه با استفاده از کاغذ داخلی مات با کیفیت بالا چاپ شده و در صورت تقاضا برای انجام فوری چاپ می شود.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

The Roaring 20s was a decade like no other, defined by bootleggers and flappers, sports greats and Hollywood stars, mobsters and the literary generation, Wall Street and the syncopated rhythms of jazz. Now, the editors of LIFE turn back time to rediscover the exuberance that defined the era, from the young men and women who lit up the speakeasies to the daredevils who danced on airplane wings and the mega-wealthy who traveled the world in ostentatious style. Go inside the bizarre experiment of prohibition and the criminal underground it bolstered and hear the roar of the crowd cheering on Babe Ruth, Jack Dempsey and other sports heroes. Packed with rare photos and fact-filled text, this special edition takes you back to the decade that kicked off the modern age. Please note that this product is an authorized edition published by the Meredith Corporation and sold by Amazon. This edition is printed using a high quality matte interior paper and printed on demand for immediate fulfillment.

نظرات کاربران