ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Good in a Crisis: A Memoir of Divorce, Dating, and Other Near-Death Experiences

دانلود کتاب 

Good in a Crisis: A Memoir of Divorce, Dating, and Other Near-Death Experiences

مشخصات کتاب

Good in a Crisis: A Memoir of Divorce, Dating, and Other Near-Death Experiences

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9781608197774, 2011031687 
ناشر: Bloomsbury Publishing 
سال نشر: 2012 
تعداد صفحات:  
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 625 Kb 

قیمت کتاب (تومان) : 52,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 7


در صورت تبدیل فایل کتاب Good in a Crisis: A Memoir of Divorce, Dating, and Other Near-Death Experiences به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب  نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب در طول چهار سال طلاق سخت پزشک مارگارت اورتون، او به طور گسترده و بدون تبعیض قرار ملاقات داشت و مصمم بود جفت روح خود را بیابد و تا ابد با خوشبختی زندگی کند. اما بعد متوجه شد که آنوریسم مغزی دارد. او آن را در یک لحظه خاص در یک قرار ملاقات با یکی از بسیاری از آقایان اشتباه کشف کرد.

خوب در یک بحران، داستان خنده دار و خنده دار اورتون از برخورد با جدی ترین مشکلات زندگی است: از دست دادن زندگی، از دست دادن عشق، از دست دادن معصومیت این در مورد معنویت، خودفریبی، حتی حماقت محض است. این از دیدگاه یک پزشک نوشته شده است، اما به خودی خود در مورد پزشکی نیست. این در مورد بلوغ در بزرگسالی است، تلاش برای کمک به دیگران از طریق رویدادهای وحشتناکی که ممکن است در میانسالی رخ دهد. او این کار را با خنده انجام می دهد و متوجه می شود که شما ممکن است مانند اورتون از آن طرف بیرون بیایید، قطعاً متواضع ... و فقط کمی باهوش تر.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

During the four years of physician Margaret Overton's acrimonious divorce, she dated widely and indiscriminately, determined to find her soul mate and live happily ever after. But then she discovered she had a brain aneurysm. She discovered it at a particularly awkward moment on a date with one of many Mr. Wrongs.

Good in a Crisis is Overton's laugh-out-loud funny story of dealing with the most serious of life's problems: loss of life, loss of love, loss of innocence. It's about spirituality, self-delusion, even sheer stupidity. It's written from a physician's perspective, but it's not about medicine, per se; it's about coming of age in adulthood, an effort to help others through the awful events that can cluster in midlife. She does this with laughter and the recognition that you may come out the other end, as Overton did, definitely humbled... and only slightly smarter.

نظرات کاربران