ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Genetics: A Conceptual Approach

دانلود کتاب ژنتیک: یک رویکرد مفهومی

Genetics: A Conceptual Approach

مشخصات کتاب

Genetics: A Conceptual Approach

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
 
ناشر: Macmillan Higher Education 
سال نشر: 2019 
تعداد صفحات: 0 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 186 مگابایت 

قیمت کتاب (تومان) : 38,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 4


در صورت تبدیل فایل کتاب Genetics: A Conceptual Approach به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب ژنتیک: یک رویکرد مفهومی نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب ژنتیک: یک رویکرد مفهومیبا ژنتیک: رویکرد مفهومی، بن پیرس تجربیات یک معلم استاد را به کتاب درسی مقدماتی ژنتیک آورده و این موضوع پیچیده را با تمرکز بر تصویر بزرگ مفاهیم ژنتیک و نحوه اتصال این مفاهیم به یکدیگر روشن می کند.

نسخه هفتم جدید این مأموریت را با گسترش آموزش و ابزارهای قدرتمندی که این عنوان را تا این حد موفق کرده اند، ادامه می دهد. انواع سؤالات جدید، دستورالعمل‌های یادگیری بیشتر برای دانش‌آموزان، و یک برنامه هنری به‌روز شده، متنی قدرتمند را تکمیل می‌کند، و بهبود منابع آنلاین در SaplingPlus به دانش‌آموزان درک مفهومی و حل مسئله‌ای که برای موفقیت نیاز دارند، می‌دهد.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

With Genetics: A Conceptual Approach, Ben Pierce brings a master teacher\'s experiences to the introductory genetics textbook, clarifying this complex subject by focusing on the big picture of genetics concepts and how those concepts connect to one another.

The new 7th edition continues this mission by expanding upon the powerful pedagogy and tools that have made this title so successful. New question types, more learning guidelines for students, and an updated art program round out a powerful text, and improvements to the online resources in SaplingPlus give students the conceptual and problem solving understanding they need for success.

نظرات کاربران