ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Financial Management in the Public Sector: Tools, Applications and Cases

دانلود کتاب مدیریت مالی در بخش دولتی: ابزارها، کاربردها و موارد

Financial Management in the Public Sector: Tools, Applications and Cases

مشخصات کتاب

Financial Management in the Public Sector: Tools, Applications and Cases

ویرایش: [Paperback ed.] 
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 0765636891, 9780765636898 
ناشر: Routledge 
سال نشر: 2014 
تعداد صفحات: 255
[327] 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 3 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 34,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 5


در صورت تبدیل فایل کتاب Financial Management in the Public Sector: Tools, Applications and Cases به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب مدیریت مالی در بخش دولتی: ابزارها، کاربردها و موارد نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب مدیریت مالی در بخش دولتی: ابزارها، کاربردها و موارد

این متن جامع که به طور کامل در کلاس آزمایش شده است، راهنمای گام به گام نحوه استفاده از ابزارهای مدیریت مالی و بودجه در بخش دولتی را ارائه می دهد. این کتاب دارای رویکردی کاربردی و مطالعه موردی است و شامل تمرین‌ها و مثال‌های متعددی است. این به عنوان یک متن اصلی برای مربیانی طراحی شده است که می خواهند دانش آموزان را با ابزارها و تکنیک های عملی در دوره های مدیریت مالی عمومی یا بودجه عمومی آشنا کنند. این کتاب تمام موضوعات اساسی در این رشته، از جمله برنامه ریزی مالی، پیاده سازی مالی، و گزارشگری و تحلیل مالی را پوشش می دهد. هر فصل به دقت به عنوان یک ماژول یادگیری مستقل طراحی شده است و شامل اهداف یادگیری، مفاهیم کلیدی، مدل‌های صفحه گسترده اکسل [علامت تجاری] آسان، یک مطالعه موردی و تمرین‌های مفصل با پاسخ‌های ارائه‌شده در ضمیمه است.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Thoroughly classroom tested, this comprehensive text provides a step-by-step guide to how to use financial management and budgeting tools in the public sector. This book features a practical, case study approach and includes numerous exercises and examples. It is designed as a core text for instructors who want to introduce students to hands-on tools and techniques in courses on Public Financial Management or Public Budgeting. This book covers all the cornerstone topics in the discipline, including Financial Planning, Financial Implementation, and Financial Reporting and Analysis. Each chapter is carefully structured as a self-contained learning module, and includes learning objectives, key concepts, easy-to-use Excel [trademark] spreadsheet models, a case study, and detailed exercises with answers provided in an appendix.

نظرات کاربران