ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Epistemology After Sextus Empiricus

دانلود کتاب معرفت شناسی پس از سکستوس امپیریکوس

مشخصات کتاب

Epistemology After Sextus Empiricus

ویرایش:  
نویسندگان: ,   
سری:  
ISBN (شابک) : 019094630X, 9780190946302 
ناشر: Oxford University Press 
سال نشر: 2020 
تعداد صفحات: [329] 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 4 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 33,000

کتاب مورد نظر موجود نمی باشدثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 2


در صورت تبدیل فایل کتاب Epistemology After Sextus Empiricus به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب معرفت شناسی پس از سکستوس امپیریکوس نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب معرفت شناسی پس از سکستوس امپیریکوس

Sextus Empiricus صدای شکاکیت یونان باستان برای آیندگان بود. نوشته‌های او حاوی ظریف‌ترین و دقیق‌ترین نسخه‌های استدلال‌های شک‌گرایانه باستانی است که به عنوان پیرونیسم شناخته می‌شوند، که به رویکرد فلسفی متمایز اضافه می‌شود. سکستوس به جای اینکه فلسفه را به دلیل پاسخ‌هایی که به پرسش‌های مهم می‌دهد ارزشمند بداند، جستجوی خود پاسخ‌ها را اساسی می‌دانست و فلسفه‌ای را با محوریت تحقیق ارائه می‌کرد. سکستوس با فرض دیدگاه یک پرسشگر فعال، استدلال‌هایی درباره ظواهر متضاد، پسرفت بی‌نهایت در استدلال، ادعای جزمی مقدماتی که به اندازه کافی توجیه نشده‌اند، و بسیاری ایده‌های دیگر که فیلسوفان دانش بعدی را در طول قرن‌ها مجذوب خود کرده بود، توسعه داد. او دیدگاه منحصر به فردی را در مورد موضوعات مرتبط پایدار مانند ادراک، زبان، پیامد منطقی، باور، جهل، اختلاف نظر، و استقرا ارائه داد. او در بحث های معاصر کمتر حضور دارد. برای اینکه سکستوس را دوباره در مرکز معرفت‌شناسی قرار دهیم، این مقالات تأثیر او را در تاریخ فلسفه مدرن و همچنین درگیری‌های معاصر با نسخه سکستوس از شکاکیت پیرونی را مورد بحث قرار می‌دهند. مشارکت کنندگان به بررسی معرفت شناسی پس از سکستوس می پردازند و به چهار موضوع اصلی شکاکیت سکستوس می پردازند: ظواهر و ادراک، ساختار توجیه و برهان، باور و جهل، و اخلاق و عمل. استدلال‌هایی که در اینجا ارائه می‌شوند، شکاف بین بحث‌های معاصر و باستان درباره معرفت و شک‌گرایی را پر می‌کنند و برای فیلسوفان علاقه‌مند به معرفت‌شناسی و فلسفه ذهن و همچنین علاقه‌مندان به فلسفه باستان و به طور کلی‌تر تاریخ فلسفه جذاب خواهد بود.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

نظرات کاربران