ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Art and Visual Perception: A Psychology of the Creative Eye

دانلود کتاب هنر و ادراک بصری: روانشناسی چشم خلاق

Art and Visual Perception: A Psychology of the Creative Eye

مشخصات کتاب

Art and Visual Perception: A Psychology of the Creative Eye

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9780520243835 
ناشر: University of California Press 
سال نشر: 1974 
تعداد صفحات: 522 
زبان: Chinese 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 35 مگابایت 

قیمت کتاب (تومان) : 56,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 12


در صورت تبدیل فایل کتاب Art and Visual Perception: A Psychology of the Creative Eye به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب هنر و ادراک بصری: روانشناسی چشم خلاق نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب هنر و ادراک بصری: روانشناسی چشم خلاقاز زمان انتشار پنجاه سال پیش، این اثر خود را به عنوان یک اثر کلاسیک تثبیت کرده است. این فرآیند بصری را در اصطلاحات روان‌شناختی بیان می‌کند و روش خلاقانه‌ای را که چشم فرد مواد بصری را بر اساس پیش‌فرض‌های روان‌شناختی خاص سازمان‌دهی می‌کند، توصیف می‌کند. در سال 1974 این کتاب مورد بازبینی و گسترش قرار گرفت و از آن زمان تا کنون همچنان شهرت رودولف آرنهایم را به عنوان یک پیشگام می بخشد...

\r\n

از زمان انتشار آن در پنجاه سال پیش، این اثر تاکنون خود را به عنوان یک کلاسیک تثبیت کرد. این فرآیند بصری را در اصطلاحات روان‌شناختی بیان می‌کند و روش خلاقانه‌ای را که چشم فرد مواد بصری را بر اساس پیش‌فرض‌های روان‌شناختی خاص سازمان‌دهی می‌کند، توصیف می‌کند. در سال 1974 این کتاب مورد بازنگری و گسترش قرار گرفت و از آن به بعد همچنان شهرت رودولف آرنهایم را به عنوان نظریه‌پردازی پیشگام در زمینه‌های هنر و روان‌شناسی حفظ کرده است.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Since its publication fifty years ago, this work has established itself as a classic. It casts the visual process in psychological terms and describes the creative way one\'s eye organizes visual material according to specific psychological premises. In 1974 this book was revised and expanded, and since then it has continued to burnish Rudolf Arnheim\'s reputation as a groundbrea...

\r\n

Since its publication fifty years ago, this work has established itself as a classic. It casts the visual process in psychological terms and describes the creative way one\'s eye organizes visual material according to specific psychological premises. In 1974 this book was revised and expanded, and since then it has continued to burnish Rudolf Arnheim\'s reputation as a groundbreaking theoretician in the fields of art and psychology.

نظرات کاربران