ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Applied Narrative Psychology

دانلود کتاب روانشناسی روایی کاربردی

Applied Narrative Psychology

مشخصات کتاب

Applied Narrative Psychology

ویرایش: [New ed.] 
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 1009245317, 9781009245319 
ناشر: Cambridge University Press 
سال نشر: 2024 
تعداد صفحات: 200
[197] 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 1 Mb 

قیمت کتاب (تومان) : 49,000ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 4


در صورت تبدیل فایل کتاب Applied Narrative Psychology به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب روانشناسی روایی کاربردی نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب روانشناسی روایی کاربردی

روایت ها در زندگی روزمره ریشه دارند، از گفتگوهای ما گرفته تا فیلم و کتاب. همه ما داستان می آفرینیم و داستان می گوییم و به داستان های دیگران گوش می دهیم. استفاده از رویکردهای روایی هم برای مردم معنادار است و هم از نظر بالینی موثر است. این کتاب مقدمه ای گسترده برای روانشناسی روایت ارائه می دهد و روایت را در زمینه های حرفه ای به کار می گیرد تا به افراد کمک کند تکنیک های کارآمدی را برای استفاده در موقعیت های عملی از جمله روانشناسی بالینی و شغلی توسعه دهند. این یک منطق برای استفاده از رویکردهای روایی ارائه می دهد، تحقیقات اصلی را به تکنیک های قابل دسترس ترجمه می کند، و این رویکردها را با مثال های عملی در طیف وسیعی از زمینه ها نشان می دهد. به نوبه خود، نحوه انجام تمرین‌کنندگان را توضیح می‌دهد که چگونه تمرین‌کنندگان می‌توانند به افراد کمک کنند تا روایت‌های خود را تغییر دهند یا آن‌ها را توسعه دهند تا بتوانند زندگی خود را به طور مؤثرتری زندگی کنند.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Narratives are grounded in everyday life, from our conversations to films to books. We all create and tell stories, and we listen to other people's stories. Using narrative approaches is both meaningful to people and clinically effective. This book provides a broad-ranging introduction to narrative psychology and applies narrative to professional contexts to help people develop efficient techniques to use in practical situations, including clinical and occupational psychology. It offers a rationale for the use of narrative approaches, translating core research into accessible techniques, and illustrates these approaches with practical examples across a range of areas. In turn, it details how practitioners can help people change or develop their narratives to enable them to live their lives more effectively.

نظرات کاربران