ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و پیامک با ما در ارتباط باشید


09117307688
09117179751

در صورت عدم پاسخ گویی از طریق پیامک با پشتیبان در ارتباط باشید

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Anxiety And Panic Disorders In Teens: How To Help A Teenager Struggling With Anxiety

دانلود کتاب اختلالات اضطراب و هراس در نوجوانان: چگونه به نوجوانی کمک کنیم که با اضطراب دست و پنجه نرم می کند

Anxiety And Panic Disorders In Teens: How To Help A Teenager Struggling With Anxiety

مشخصات کتاب

Anxiety And Panic Disorders In Teens: How To Help A Teenager Struggling With Anxiety

ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 9798201172473 
ناشر: Susan Zeppieri 
سال نشر: 2021 
تعداد صفحات: 0 
زبان: English 
فرمت فایل : EPUB (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 375 کیلوبایت 

قیمت کتاب (تومان) : 51,000کلمات کلیدی مربوط به کتاب اختلالات اضطراب و هراس در نوجوانان: چگونه به نوجوانی کمک کنیم که با اضطراب دست و پنجه نرم می کند: خودیاری / اضطراب و فوبیا، خودیاری / انگیزشی و الهام بخش، خودیاری / اختلال استرس پس از سانحه (ptsd)ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 8


در صورت تبدیل فایل کتاب Anxiety And Panic Disorders In Teens: How To Help A Teenager Struggling With Anxiety به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب اختلالات اضطراب و هراس در نوجوانان: چگونه به نوجوانی کمک کنیم که با اضطراب دست و پنجه نرم می کند نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب اختلالات اضطراب و هراس در نوجوانان: چگونه به نوجوانی کمک کنیم که با اضطراب دست و پنجه نرم می کند

سال های نوجوانی می تواند برخی از گیج کننده ترین و مختل کننده ترین سال های زندگی ما باشد. با افزایش فشارهای ناشی از تقاضاهای اجتماعی، تحصیلی و شغلی، جای تعجب نیست که اضطراب در نوجوانان در دهه گذشته دو برابر شده است، به طوری که از هر 3 نوجوان در آمریکا 1 نفر با اختلالات مرتبط با اضطراب دست و پنجه نرم می کند.
خواه شما یک فرد هستید. والدین، سرپرست، معلم یا فقط یک دوست نگران، اگر می‌خواهید از نوجوانی حمایت کنید که ممکن است به تنهایی با مشکل مواجه شود، نمی‌دانید از کجا باید شروع کرد.
در سرتاسر این کتاب، ما بینش‌هایی را به آن‌ها ارائه می‌کنیم. علل اضطراب و چگونگی تشخیص آن در دیگران، تا اینکه چگونه می توانید به شخصی کمک کنید تا برنامه سلامتی خود را تنظیم کند و به او کمک کنید تا در این دوران دشوار زندگی خود بگذرد.


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

The teenage years can be some of the most confusing and disruptive years of our lives. With rising pressures from social, academic, and employment demands, it is no wonder that anxiety in teenagers has doubled in the last decade, with 1 in 3 teenagers in America now struggling with anxiety related disorders.
Whether you\'re a parent, guardian, teacher, or just a concerned friend, it can be hard to know where to start if you want to offer support to a teen who might be struggling on their own.
Throughout this book, we offer insights to the causes of anxiety and how to spot it in others, all the way through to how you can help someone set up their own wellness plan, and help them navigate this difficult time in their lives.

نظرات کاربران