ورود به حساب

نام کاربری گذرواژه

گذرواژه را فراموش کردید؟ کلیک کنید

حساب کاربری ندارید؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری ایمیل شماره موبایل گذرواژه

برای ارتباط با ما می توانید از طریق شماره موبایل زیر از طریق تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید


09117307688 اتصال به واتساپ
09117179751 اتصال به واتساپ

در صورت ضروری بودن درخواست با پشتیبان تماس حاصل نمایید، پشتیبانی از طریق واتساپ ممکن است کمی طول بکشد

دسترسی نامحدود

برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند

ضمانت بازگشت وجه

درصورت عدم همخوانی توضیحات با کتاب

پشتیبانی

از ساعت 7 صبح تا 10 شب

دانلود کتاب Alla Prima: Everything I Know About Painting

دانلود کتاب آلا پریما: هر آنچه در مورد نقاشی می دانم

Alla Prima: Everything I Know About Painting

مشخصات کتاب

Alla Prima: Everything I Know About Painting

دسته بندی: هنر
ویرایش:  
نویسندگان:   
سری:  
ISBN (شابک) : 0966211731, 9780966211733 
ناشر: Stove Prairie Press 
سال نشر: 2004 
تعداد صفحات: 199 
زبان: English 
فرمت فایل : PDF (درصورت درخواست کاربر به PDF، EPUB یا AZW3 تبدیل می شود) 
حجم فایل: 57 مگابایت 
ثبت امتیاز به این کتاب

میانگین امتیاز به این کتاب :
       تعداد امتیاز دهندگان : 14


در صورت تبدیل فایل کتاب Alla Prima: Everything I Know About Painting به فرمت های PDF، EPUB، AZW3، MOBI و یا DJVU می توانید به پشتیبان اطلاع دهید تا فایل مورد نظر را تبدیل نمایند.

توجه داشته باشید کتاب آلا پریما: هر آنچه در مورد نقاشی می دانم نسخه زبان اصلی می باشد و کتاب ترجمه شده به فارسی نمی باشد. وبسایت اینترنشنال لایبرری ارائه دهنده کتاب های زبان اصلی می باشد و هیچ گونه کتاب ترجمه شده یا نوشته شده به فارسی را ارائه نمی دهد.


توضیحاتی در مورد کتاب آلا پریما: هر آنچه در مورد نقاشی می دانم

این کتاب برای پانزده سال آماده سازی، خرد و دانش فنی یک عمر نقاشی و آموزش را به هنرمند و هنردوست ارائه می دهد. ریچارد اشمید که به عنوان یک استاد شناخته شده می نویسد، خواننده خود را به زیبایی از طریق ظرافت های تکنیک نقاشی با وضوحی تازه و قدرت فنی بی بدیل هدایت می کند. او با تأکید بر نقاشی از زندگی، با طنزی گرم از لذت ها و آزمایش های هنرمند بودن می نویسد. او عاشقانه نقاشی براوورا را زنده می کند و اسرار رنگ را با جزئیات جذاب بررسی می کند. دیدگاه جدیدی از طراحی همراه با بینش هایی در مورد تفکر استادان بزرگ ارائه شده است. مهارتی که نقاشان برای آن تلاش می کنند به عنوان یک هدف دست یافتنی ارائه می شود، اما او همچنین به ما می گوید که وقتی همه چیز خراب می شود چه کنیم. بالاتر از همه، ریچارد با محبت عمیق برای همه کسانی که برای ابراز وجود تلاش می کنند، صرف نظر از سطح مهارتشان می نویسد. او مبارزه خود را از مدرسه هنر تا به امروز به اشتراک می گذارد و چیزهایی را که آموخته است با این امید ارائه می دهد که خواننده اش از همان مسیر کشف لذت ببرد. این کتاب که با مصور فراوان، نمای کلی منحصربه‌فرد از پیشینه تاریخی غنی و ایده‌های نظری زیربنای نقاشی مستقیم را ارائه می‌کند، در حالی که تمام مشکلات فنی و راه‌حل‌های آن را با جزئیات کامل بررسی می‌کند. همچنین طیف کاملی از موضوع هنری را پوشش می‌دهد و تنها چیزی را که یک نقاش باید بداند تا همه آن را به تصویر بکشد، آشکار می‌کند. - درپوش جلوی داخل


توضیحاتی درمورد کتاب به خارجی

Fifteen years in preparation, this book offers to the artist and art lover alike the wisdom and technical savvy of a lifetime of painting and teaching. Writing as an acknowledged master, Richard Schmid leads his reader gracefully through the subtleties of painting technique with refreshing clarity and unmatched technical authority. With an emphasis on painting from life, he writes with warm humor about the joys and trials of being an artist. He brings to life the romance of Bravura painting and examines the mysteries of color in fascinating detail. A new view of design is offered, along with insights into the thinking of the great Masters. The virtuosity that painters strive for is presented as an attainable goal, but he also tells us what to do when everything goes wrong. Above all, Richard writes with deep affection to all who strive for self-expression, regardless of their level of skill. He shares his own struggle from art school to the present and offers the things he has learned with the hope that his reader may enjoy the same passage of discovery. Lavishly illustrated, this book provides a unique overview of the rich historical background and theoretical ideas that underlie Direct painting, while examining in complete detail all of its technical problems and solutions. It also covers the full range of artistic subject matter and reveals the one thing a painter must know to capture it all. - Inside front cover.

نظرات کاربران